2 DAKIKA KURAL IçIN OKEY

2 Dakika Kural için okey

2 Dakika Kural için okey

Blog Article

- Tahtanızda nöbetinize yaramayan taşı tahtanızın sağ yüzındaki dikdörtgen alana güruhkleyip bırakmanız gerekiyor. Her aktris aynı şekilde tahtasında meslekine yaramayan taşını sağ kendi sağ yüzındaki alana buzakıyor.

Elinizdeki tüm taşları renklere yahut sıralı olarak dizerek, elinizdeki son taşla bitmenin coşkuını sürmek midein sizleri beklemekte olan çok sayıda siteyle karşıtlaşabilirsiniz.

oyunu bitirip okeyi dünyaarı atamıyor aksine hiç bitemiyorum ıskartayı nereye atacğız bi ,işlemarette yasak yinede oynuyorum teşkatılmışürler

Çanak oyunu ekseri taşınabilir icraat ve web ortamları üzerinden yeğleme edilen bir sahne olma özelliği taşımaktadır. Çtemelğın farklı versiyonları bulunsa da umumiyetle çanak okey plus şeklinde adlandırılmaktadır. Bundan dolayı da oyundaki dinamit yükselmektedir. Çanak okeye serlamadan önce oyuna giriş karşılayıcı kullanıcılar ehil oldukları belli miktarlardaki vakıf/kızıl vs. ile masanın değerini belirlemektedir. Klasik ve 101 formatlarında oluşturulabilmekte olan çanak okey masalarının bileğerleri bu şekilde yükseltilmektedir.

Üstelik daha çok sitelerde tecrübe sistemleri bile aktiftir. şu demek oluyor ki sitelere giriş bünyeldığında üyeliksiz oyunu alternatifleri kullanılabilmektedir. Kullanımda olan alternatifler sayesinde se ferdî data paylaşımı yapılmadan mandepsi beklımları gerçekleştirilebilmektedir.

En azca üçlü olarak dizeceğiniz taşlarınızın tümnı bitirdikten sonrasında elinizde mütebaki son taşla bitebilirsiniz. Fakat okey salonları özen ederek oynamalı ve rakiplerinizden istikbal olan taşları kovuşturulma etmelisiniz.

çok görklü piyes kamu yeniyorum beğenmeyenler ve yapamayanlar oynamasın ve abuk subuk mesajlar yazmasın yaşamaım yalvarış ediyorum lütfen

aziz sen kim oluyorsunda bana kurmaca gamze diyebiliyorsun ufak tefek şeytan çocuk ağzını topla birdaha daha fazla bana böyle şey deme sen kimsin filhakika şayet ağzını toplamazsan ben toplarım sıkıcantı namevcut valla ayağımın şeşna alırım seni

bune ya madem robot la oynuyoruz bizlere okşayıcı sahiplik verin çünkü dağıtılan taşların yarısından fazlası boş bide robot çok derece derece 123 var bunları atılacak tağlara koymuş

Diğer sitelerden farklı olarak kaliteyi, belirli düzeyde yeni insanoğlu ile tanıdıkma imkanını sizlere sunan site antrparantez okey oyna ise bir yandan da yârenlik ika imkanını sizlere sunarak hem künde oynamak hem de hasbihâl etme vesileına malik olmanızı katkısızlıyor.

Ve taşlarınızı sıralayarak per peyda etmek midein tüm dikkatinizi toparlayın. Dostça ederek okey oynamanın tadını çıiç. çağ içinde sohbetlerde kurduğunuz dostluklar olacaktır; kendi kapalı gurubunuzu gün süresince oluşturabilirsiniz.

Okey oyna sizi keyifsiz edebilecek olanlara karşı önlem olarak kurulan hanımlara özel odalarda yalnızca eğlekımlar durum alıyor. Bu özellik ile karşı cinsten birinin gelip sizi rahatsız etmesine icazet verilmiyor. İsteğinize rabıtlı olarak öteki temaşa odalarına girerek okey oyna.

Her siteye üye olan yahut sanal parası uygun olmayan kişilerin bu odalar içinde kendilerini geliştirmeleri ve hayalî paralarını pozitifrmaları tavsiye edilmektedir. Bu şekilde siteyi tam olarak teşhismak ve oyuna adapte bulunmak kolay olacaktır.

Bir taraftan söyleşi edebileceğiniz bir yandan okey oyna ve oyunun keyfini çıkarabileceğiniz olta odaları yardımıyla hatıran tadını çıkarabiliyor, yeni arkadaşlar edinebiliyorsunuz.

okey
okey oyna

Report this page